Projektowanie wnętrz Konstancin

Zajmujemy się projektowaniem wnętrz, oferując swoje usługi aranżacyjne m.in. inwestorom posiadającym nieruchomości na terenie Konstancina i okolic. Tworzymy niepowtarzalne, oryginalne aranżacje dla pojedynczych wnętrz, jak również dla wszystkich pomieszczeń mieszkalnych jednocześnie. To oznacza, że możemy opracować dla Państwa indywidualny projekt łazienki, salonu lub kuchni, bądź też pomóc w urządzeniu i wyposażeniu mieszkania kompleksowo i od podstaw. Przygotowujemy również projekty wnętrz dla lokali usługowych takich jak gabinety kosmetyczne, SPA, sklepy, restauracje lub wnętrza biurowe.

Projekty aranżacyjne od doświadczonych architektów wnętrz

Architekci z naszej pracowni mają nieograniczoną wyobraźnię przestrzenną i duże doświadczenie w tworzeniu oryginalnych projektów wnętrz. Śledzą aktualne trendy i odważnie łączą różne style wnętrzarskie, dzięki czemu nasze pomysły na klimat wnętrz są świeże i niepowtarzalne. Każdy projekt opiera się na szerokim wywiadzie z Klientem, dlatego ostatecznie odpowiada indywidualnemu gustowi i wyobrażeniom.

Stawiamy na niepowtarzalność projektów wnętrz, dlatego nie powielamy aranżacji – ani tych zainspirowanych przez pomysły Klientów, ani stworzonych wcześniej przez nasze biuro projektowe. Każdy nasz projekt jest inny, gdyż za każdym razem dotyczy innej powierzchni, innego otoczenia, innego rozkładu pomieszczeń, a przede wszystkim ma odpowiadać oczekiwaniom i stylowi życia Klientów.

Projekty wnętrz odpowiadające różnym potrzebom i preferencjom

Efektem pracy naszych architektów wnętrz jest za każdym projekt dostosowany do indywidualnych potrzeb i preferencji Klientów. Istotne znaczenie pod tym względem ma to, jakie jest przeznaczenie nieruchomości, która jest przedmiotem projektu. Projektujemy wnętrza tak, aby dane miejsce było w efekcie nie tylko gustownie urządzone, ale przede wszystkim funkcjonalne i przyjazne.

Dzięki przemyślanym aranżacjom wnętrz można w pełni wykorzystać każdy skrawek dostępnej przestrzeni i zagospodarować ją tak, aby np. w domu było jak najwięcej miejsca do przechowywania rzeczy. Rozwiązania przestrzenne zaproponowane przez naszych architektów przyczyniają się do optymalizacji pomysłów Klientów. Przykładamy dużą wagę do tego, aby projekt wnętrz był optymalny i zakładał najlepsze rozwiązania dla danej przestrzeni.

Przygotowujemy aranżacje wnętrz dla nieruchomości o różnym przeznaczeniu. To m.in. domy mieszkalne (zwłaszcza te o dużym metrażu), budynki wielorodzinne i apartamentowce, biura, lokale usługowe czy budynki użyteczności publicznej. Współpracujemy z osobami prywatnymi i przedsiębiorcami, w tym także deweloperami, którzy chcą wykończyć mieszkania pod klucz przed ich sprzedażą.

Projekty wnętrz w różnych stylach

Nie zawsze podążamy za aktualnymi trendami, choć doskonale się w nich orientujemy. Sięgamy po współczesne technologie, które pozwalają na zmniejszenie zużycia energii czy wody, a także zapewniają znacznie łatwiejszą obsługę niż w przypadku sprzętów wykorzystywanych jeszcze kilkanaście lat temu. Łączymy „stare” z nowym pamiętając, że tworzymy dla przyszłości, ale z szacunkiem dla przeszłości. Szczególnie ceniona przez naszych Klientów jest ponadczasowa elegancja, ale z wykorzystaniem najnowszych technologii. Projektujemy nie tylko modernistyczne wnętrza, lecz także te klasyczne, rustykalne, retro czy glamour. Często łączymy ze sobą kilka stylów, by stworzyć klimat wnętrza dopasowany do oczekiwań Klienta.