Projekty wnętrz Magdalenka

Magdalenka to jedna z chętniej wybieranych do zamieszkania miejscowości w okolicach Warszawy. Bliskość stolicy, a zarazem spokój charakterystyczny dla prowincji powodują, że chętnie osiedlają się tu nowi mieszkańcy. Podobnie jak Konstancin miejscowość ta jest kolebką wielu dzielnic willowych, a okazałe domy kryją w sobie luksusowe, komfortowe wnętrza.

Tworzymy projekty wnętrz dla nieruchomości w Magdalence oraz innych podmiejskich dzielnicach w okolicach Warszawy. Opracowujemy projekty dla budynków o różnorakim przeznaczeniu – są to domy mieszkalne, lokale komercyjne oraz biura. W swojej praktyce zawodowej przygotowaliśmy wiele projektów dla ekskluzywnych wnętrz w willach, rezydencjach czy pensjonatach. Na podstawie naszych pomysłów aranżacji wnętrz powstają nowoczesne, funkcjonalne i niezwykle wygodne dla użytkowników miejsca do życia.

Aranżujemy wnętrza modnych salonów, łazienek, kuchni

W pracowni Bozart można zamówić zarówno wybiórczy projekt dla wybranego pomieszczenia, jak i kompleksowy projekt wnętrz dla całego domu, mieszkania lub lokalu o komercyjnym przeznaczeniu. Opracowujemy projekty wnętrz, na podstawie których można modnie urządzić kuchnię, łazienkę, salon, pokój dziecięcy lub biuro. Wykonujemy ponadto projekty dla pensjonatów, salonów odnowy biologicznej, SPA, gabinetów medycznych i innych miejsc, dla których aranżacja wnętrz powinna być wizytówką.

Projekty z naszej pracowni są niepospolite i jednostkowe. Są od początku współpracy szeroko konsultowane z inwestorami, a informacje zebrane w trakcie wywiadów z nimi stanowią podstawową i najważniejszą inspirację dla przedstawianych pomysłów aranżacyjnych. Dzięki pracy naszych architektów, nowo urządzone wnętrza stają się efektowne, funkcjonalne i dostosowane do indywidualnego stylu życia.

Nasza praca przy projektach jest kompleksowa i składa się z kilku etapów – od etapu rozmów o potrzebach i oczekiwaniach, po przygotowanie dokumentacji i wizualizacji graficznej, po nadzór autorski, którym zostaje objęta już sama realizacja. Do projektów dołączane są listy materiałów i wyposażenia oraz szczegółowe kosztorysy. Wybieramy takie rozwiązania, aby ogółem mieściły się w zaplanowanym budżecie inwestycyjnym.

Efektowne projekty dla wnętrz w Magdalence

Opracowujemy projekty wnętrz dla Klientów, którzy oczekują od architektów oryginalnych, jedynych w swoim rodzaju pomysłów aranżacyjnych. Dzięki nabytemu w ciągu wielu lat doświadczeniu przygotowujemy efektowne aranżacje wnętrz m.in. dla willi i rezydencji. W swoich projektach wykorzystujemy różne style wnętrzarskie. Na podstawie przygotowanej przez nas dokumentacji powstają aranżacje m.in. w stylu glamour, industrialnym czy hiszpańskim, ale nie tylko. Naszych architektów cechuje doskonała znajomość aktualnych trendów wnętrzarskich, kreatywność i odwaga w łączeniu stylów. Dzięki temu projekty naszego autorstwa są ciekawe, świeże, niepowtarzalne. Dlatego jeżeli stoisz przed wyzwaniem urządzenia lub odświeżenia aranżacji wnętrz, zdecydowanie warto zaufać naszym fachowcom.