eleganckie i reprezentacyjne wnętrza biura Dr Irena Eris realizacja 2013

Wnętrza biurowe siedziby Dr Irena Eris
W siedzibie firmy przy ul. Piłsudskiego w Piasecznie
Zrealizowane w 2013 r.

 

W naszej pracowni powstał projekt wnętrz piętra Zarządu, sal konferencyjnych oraz toalet i części wspólnych; w tym holi piętrowych i holu wejściowego wraz ze sklepem firmowym.

 

Projekt powstawał w ścisłej współpracy z projektantem głównym budynku – arch. Stefanem Żółtowskim oraz projektantami branżowymi. Kluczowa była taka koordynacja projektów aby osiągnąć zamierzony efekt plastyczny bez strat funkcjonalności systemów budynkowych.

 

Według życzenia Zamawiającego stylistyka miała być spójna z wizerunkiem firmy, a jednocześnie tworzyć wrażenie świeżości i profesjonalizmu nawiązującego do działalności badawczej i laboratoryjnej firmy. Wnętrza jednak miały być ciepłe i domowe co z sukcesem się udało o czym zaświadcza mail otrzymany od samej pani Ireny Eris.

 

Pani Joasiu – dziękujemy za pamięć i życzenia. Właśnie zakończyliśmy naszą Wigilię firmową podczas której wszyscy cieszyliśmy się m.in. naszą  nową siedzibą ,dzięki Pani, pięknie urządzoną i dla wszystkich przyjazną.
Chcemy również złożyć serdeczne życzenia Wigilijne i Świąteczne – żeby ten czas upłynął w miłej rodzinnej i spokojnej atmosferze a Nowy Rok przyniósł mnóstwo zaskakująco miłych niespodzianek – Irena i Henryk