Wnętrza nowoczesne Art Decco w rezydencji w osiedlu Kabacki Zakątek 2016

Wnętrza jednego z domów na Kabackim Zakątku wyszły również z naszej pracowni. Miały być utrzymane w nowoczesnym stylu Art- Deco. Osią domu są schody, z których można podziwiać niesamowite widoki za oknem. A widok jest nie byle jaki – to Las Kabacki. Takie sąsiedztwo nie zdarza się często – powinno więc stanowić główną dekorację domu.

 

Wszystkie meble zostały wykonane n zamówienie indywidualne i szczegółowo przemyślane zarówno pod kątem wizualnym jak i funkcjonalnym. Na przykład w wysokiej zabudowie kuchennej ukryte jest wejście do spiżarni. Ponieważ kuchnia jest otwarta dyskretne ukrycie tych drzwi było koniecznością. Wszystkie sypialnie w domu, nie tylko sypialnia główna mają własne łazienki i garderoby, pozwala to uniknąć sporów o styl i bałagan w łazience oraz kolejek w porannym pośpiechu. Duża szafa gospodarcza w korytarzu pełni rolę szafy sezonowo- pomocniczej (zapasowe koce, poduszki, ręczniki), wyjściowe garnitury i suknie, buty ale jest też część gospodarcza.

 

Szatnia przy wejściu pozwala zgromadzić wszystkie ubrania wierzchnie, większość butów i jeszcze pozostanie miejsce na ubrania gości.

 

Oświetlenie podzielono na dwie kategorie – oświetlenie funkcjonalne i nocne. To nocne może się świecić cały czas – jest energooszczędne..