Oferta dla zarządców nieruchomości na wynajem

Jako zarządcy nieruchomości inwestycyjnych na pewno zależy Ci po pierwsze na tym, aby lokale, które masz pod opieką, były stale zajmowane przez najemców, po drugie – aby uzyskać za ich wynajem jak najlepszą cenę. Trudnością jest duża konkurencja na rynku nieruchomości w tak dużych aglomeracjach miejskich, jak Warszawa. Jest tu ogromna podaż zarówno mieszkań, jak i lokali usługowych na wynajem, dlatego nie łatwo jest wybić się ze swoją ofertą. Co zatem, jeśli nie niska cena czy atrakcyjne położenie nieruchomości, może spowodować zainteresowanie najemców? Można na przykład odpowiednio zaaranżować wnętrza przy udziale architekta.

Co jako zarządca zyskasz ze współpracy z naszym architektem wnętrz?

Nasz zespół architektów przede wszystkim pomoże Ci dopasować lokal do docelowej grupy najemców. Jest to pierwszy krok do sukcesu, ponieważ inaczej należy zaaranżować mieszkanie wynajmowane rodzinom, pracownikom, turystom czy też studentom. Są to różne, dopasowane do typu wynajmu standardy mieszkań, a więc i inne koszty związane z urządzeniem i wyposażeniem wnętrz.

Korzyścią dla Ciebie będzie również oszczędność czasu. Powierzając nam wykonanie projektu wnętrz, a tym bardziej nadzoru nad przedsięwzięciem, potrzeba Twojego zaangażowania czasowego będzie minimalna. Większość prac wykonana zostanie pod naszym okiem, natomiast Tobie pozostawimy decyzyjność w kluczowych sprawach. Nasz zespół zadba również o terminowość realizacji umowy.

I ostatnią kwestią jest oszczędność, z której możesz nie zdawać sobie sprawy. Współpracując z architektem nie narazisz się na niepotrzebne wydatki, ponieważ w oparciu o wiedzę i doświadczenie wykonamy szacunkową kalkulację kosztów aranżacji, co pozwoli określić ramy budżetowe i dopasować je do możliwości inwestora.

bozart