Projekty domów na zamówienie – Warszawa

Jeżeli dokładnie wiesz, jak ma wyglądać Twój nowy dom, lecz nie znalazłeś go wśród gotowych projektów, rozwiązaniem jest wybór projektu domu na zamówienie. W naszej pracowni powstają indywidualne projekty domów, jakich nie można znaleźć wśród gotowych propozycji katalogowych. Są to projekty domów na zamówienie, tworzone w oparciu o wizje Klientów, w pełni odpowiadające ich potrzebom i wyobrażeniom. Jako biuro projektowe podejmujemy się zleceń zarówno jednorodzinnych domów o kilkudziesięcio- lub kilkusetmetrowej powierzchni, jak i dużych budynków o skomplikowanych bryłach czy też rezydencji. Mamy za sobą lata doświadczeń w projektowaniu niepospolitych domów dla mieszkańców Warszawy i okolic.

Zamów nieszablonowy projekt domu, willi lub rezydencji

W zależności od potrzeb, oczekiwań i możliwości finansowych inwestorów z jednakową uważnością tworzymy projekty klasycznych domów jednorodzinnych, jak i projekty dużych, ekskluzywnych rezydencji. Wykonujemy projekty domów w różnorodnych stylach architektonicznych – od typowych willi, przez parterowe bungalowy, po domy inspirowane klasyką lub też nowoczesne, wielokondygnacyjne budynki. Jako doświadczeni architekci uwzględniamy w naszych projektach rozwiązania trwałe, funkcjonalne i komfortowe dla przyszłych mieszkańców. Zgodnie z aktualnymi trendami wiele naszych projektów domów na zamówienie to koncepcje budynków energooszczędnych lub pasywnych, wykorzystujące odnawialne źródła energii, przewidujące zastosowanie nowoczesnych systemów grzewczych, rekuperacji, itp.

Projekt domu z pompą ciepła – Warszawa

Przygotujemy dla Ciebie projekt domu z pompą ciepła w Warszawie i okolicach. System ten pozwala zminimalizować koszty związane z ogrzewaniem budynku. Nasi specjaliści dobierają z bogatej oferty rynkowej odpowiedni wariant pompy ciepła, uwzględniając parametry działki i obiektu, a także budżet przeznaczony na inwestycję.

Tworzymy projekty domów z pompą ciepła na indywidualne zamówienie. Na ich bazie powstają ekologiczne, nowoczesne budynki. Wstępna inwestycja w kosztowny system zwraca się bardzo szybko. Od samego początku użytkownicy nieruchomości mogą zauważyć oszczędności związane z utrzymaniem budynku, a czas zwrotu inwestycji zależy od zastosowanego systemu. Co więcej, pompy ciepła są rozwiązaniem bardzo ekologicznym. Nie powodują emisji szkodliwych spalin, a pozyskiwane dzięki nim ciepło pochodzi z natury i jest w pełni odnawialne.

Z jakich powodów warto wybrać projekt domu na zamówienie?

Katalogowe projekty domów rzadko są w pełni akceptowane przez inwestorów i w wielu przypadkach wymagają dodatkowej adaptacji do faktycznych potrzeb Klienta. Zamówienie indywidualnego projektu to gwarancja tego, że budynek mieszkalny spełniać będzie wszystkie kryteria właściciela. Tego rodzaju projekt od początku do końca podlega konsultacjom. Kształt bryły, wielkość powierzchni czy też ilość lub rozkład pomieszczeń są szczegółowo omawiane z Klientem.

Indywidualny projekt domu lub rezydencji pozwala maksymalnie dopasować wielkość powierzchni użytkowej oraz wygląd bryły budynku do tego, co podoba się Klientom. Dzięki projektowi na zamówienie można również lepiej dostosować wymiary budynku do powierzchni oraz kształtu działki, a także do ukształtowania terenu. Dzięki temu niezależnie od tego, jakie wyzwania stawia wygląd lub usytuowanie działki, z naszą pomocą Klienci mogą na niej wybudować swój wymarzony dom.

Projekt domu z aranżacją wnętrz

Architekci z pracowni Bozart opracowują zarówno projekty domów na zamówienie, jak i indywidualne projekty aranżacji wnętrz. Dlatego planując budowę domu, można skorzystać z usługi, na bazie której wykonany zostanie obiekt gotowy do zamieszkania. Tak kompleksową usługę warto powierzyć zespołowi z jednej pracowni, ponieważ dzięki temu projekt jest spójny jako całość, a zastosowane w nim rozwiązania architektoniczne są konsekwentne. Zespołowa praca architekta z architektem wnętrz gwarantują najciekawsze efekty oraz spójność wnętrza z architekturą budynku.

hero