Projekty domów jednorodzinnych i rezydencji

Biorąc pod uwagę zróżnicowane potrzeby naszych Klientów, do oferowanych usług włączyliśmy kompleksową ofertę projektów domów jednorodzinnych oraz rezydencji. Jako biuro projektowe chętnie podejmujemy się zleceń zarówno dużych i skomplikowanych, jak i małych i prostych domów i rezydencji. Niezależne od wielkości budynku w projektach zawieramy nowoczesne, tradycyjne oraz różnorodne pod względem stylu rozwiązania architektoniczne. Wszystko zależy od tego, czego oczekuje dany Klient oraz jaki styl budynku jest najbardziej bliski jego sercu. Przemyślane projekty domów mieszkalnych są coraz chętniej wybieraną przez rodziny opcją, która pozwala spełniać marzenia o idealnym domu, ilości pokoi dopasowanych do potrzeb i liczebności rodziny, ich rozmieszczenia oraz dodatkowej funkcjonalności. Wiemy, że każdy nasz klient przychodzi do nas z pewną wizją urządzenia oraz zagospodarowania swojego domu. My tę wizję zamienimy w rzeczywistość. Zapewniamy kompleksową pomoc w zaprojektowaniu domu mieszkalnego — od koncepcji, przez wykonanie projektu, aż po wybór mebli i elementów dekoracyjnych. Jeśli szukasz profesjonalnej pracowni projektowej, która zajmie się stworzeniem aranżacji „szytej na miarę”, odwiedź naszą siedzibę w Warszawie.

Zalety projektu na indywidualne zamówienie

Indywidualny projekt rezydencji lub domu pozwala maksymalnie dopasować wielkość powierzchni użytkowej oraz wygląd i kształt zewnętrzny budynku do tego, co podoba się Klientom. Ponadto decydując się na niepowtarzalny projekt domu, nasi architekci pomogą dostosować jego rozmiary również do powierzchni oraz kształtu działki, spadków terenu oraz jego ukształtowania. Dzięki temu niezależnie od tego, jak problematyczna jest działka, z naszą pomocą Klienci mogą na niej wybudować swój wymarzony dom lub rezydencję. Oprócz projektu samego kształtu budynku i rozmieszczenia w nim pomieszczeń, oferujemy również kompleksowe projektowanie wnętrz, dzięki któremu styl całej rezydencji będzie spójny. Dobierzemy odpowiednią kolorystkę ścian i podłóg, meble oraz dekoracje. Z nami stworzysz ponadczasowe, klasyczne aranżacje lub nowoczesne i minimalistyczne projekty. Nie boimy się również oryginalnych, nieco ekstrawaganckich pomysłów. Sprawimy, że projekt domu mieszkalnego maksymalnie odzwierciedli wszystkie pragnienia Klienta. Co ważne, nasze realizacje zawsze są dostosowane do możliwości finansowych i potrzeb zleceniodawcy.

Zapraszamy do kontaktu z nami wszystkich zainteresowanych współpracą. Nasze biuro znajduje się w Warszawie, jednak chętnie podejmiemy się współpracy na terenie całego kraju.

hero