Projektowanie osiedli mieszkaniowych w Warszawie

Na współpracę z biurem architektonicznym Bozart mogą zdecydować się m.in. inwestorzy potrzebujący projektu nowoczesnego osiedla. Wiele lat temu wdrożyliśmy usługę projektowania osiedli mieszkaniowych w związku z wciąż bardzo prężnym rozwojem branży deweloperskiej. Odpowiedzieliśmy w ten sposób na potrzeby osób, które stawiają domy wielorodzinne, domy segmentowe oraz wolnostojące domy jednorodzinne na sprzedaż w Warszawie i okolicach. Projektujemy takie obiekty w różnym standardzie, łącznie z budynkami na ekskluzywnych osiedlach zamkniętych. Wyróżnia nas duże doświadczenie, dzięki któremu można na nas polegać, licząc na dobrze opracowany, terminowo wykonany, kompletny projekt osiedla.

Co zawiera nasz projekt?

Kompletne projekty osiedli mieszkaniowych, które oferujemy naszym Klientom, zawierają również rozplanowane zgodnie z potrzebami miejsca na place zabaw, tereny zielone czy baseny i siłownie. Dodatkowo ważne jest, aby w projekcie uwzględnić wygodne i bezpieczne drogi dojazdowe, bezkolizyjne, komfortowe chodniki oraz miejsca parkingowe (także dla gości) i garaże. Nasz zespół może stworzyć profesjonalny, kompleksowy, wielobranżowy projekt osiedla, na podstawie którego powstanie przemyślane architektonicznie, komfortowe miejsce do zamieszkania.

Projekty osiedli domów jednorodzinnych w Warszawie

Zespół naszych architektów ma doświadczenie w projektowaniu osiedli domów jednorodzinnych na potrzeby inwestorów skupionych wokół Warszawy. Wykonujemy projekty budynków mieszkalnych wraz z zagospodarowaniem terenu. Na bazie naszych projektów powstają nowoczesne domy pod klucz, w tym obiekty, w których wykorzystane są inteligentne technologie zmniejszające zużycie mediów. Ponadto – w pakiecie - możemy wykonać dla inwestora projekt aranżacji wnętrz. Dzięki temu nabywcy domów na danym osiedlu mogą od razu w nich zamieszkać, bez konieczności przeprowadzania czasochłonnych remontów. Tworzymy projekty wnętrz pod klucz w wersji uniwersalnej, a także zgodnej z wymaganiami Klientów dewelopera, zwłaszcza gdy zakupili oni nieruchomość jeszcze przed ukończeniem inwestycji.

Projekty budynków wielorodzinnych

Nasza oferta obejmuje również projekty osiedli, w skład których wchodzą budynki wielorodzinne. Przygotowujemy projekty zarówno wysokiej, jak i niskiej zabudowy. Opieramy się na wcześniej rozpoznanych lokalnych przepisach i miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego dla konkretnego terenu. Na takich osiedlach często pojawiają się parkingi podziemne, a w przypadku nowych inwestycji – ładowarki do samochodów elektrycznych czy oświetlenie zewnętrzne wyposażone w fotowoltaikę. Przygotowujemy też projekty placów zabaw i terenów zielonych, ze stanowiskami do wypoczynku czy wybiegami dla psów. Dopasowujemy wszystkie szczegóły naszych projektów do potrzeb inwestora i obowiązującego prawa.

Projekty osiedli dla deweloperów

W ciągu naszej działalności wielokrotnie współpracowaliśmy z deweloperami. Stworzyliśmy dla nich kompleksowe projekty osiedli domów jednorodzinnych i szeregowych, a także budynków wielorodzinnych w zabudowie niskiej i wysokiej. Opcjonalnie oferujemy też przygotowanie projektu wnętrz dla poszczególnych budynków. Kompleksowe usługi sprawiają, że prace na terenie inwestycji przebiegają znacznie sprawniej, a nowi właściciele domów czy mieszkań mogą szybko wprowadzić się do swoich nieruchomości.

Zapraszamy do kontaktu – przygotujemy projekt osiedla o oczekiwanym typie zabudowy, które będzie stanowiło idealną inwestycję na kolejne lata. Zadbamy o komfort przyszłych mieszkańców, a także zastosujemy nowoczesne rozwiązania, które pozwolą ograniczyć koszty związane z utrzymaniem osiedla.

bozart