Klinika Stomatoogiczna

Projekt kliniki stomatologicznej w Warszawie

Nie ograniczamy naszej oferty jedynie do projektowania domów jednorodzinnych, wielorodzinnych czy pensjonatów. W naszym portfolio znajdziesz również projekt kliniki stomatologicznej w Warszawie. W trakcie planowania takich obiektów niezwykle istotne jest przestrzeganie wymagań stawianych przez aktualne przepisy. W gabinetach medycznych konieczne jest m.in. odpowiednie zaprojektowanie ciągów do mycia, dezynfekcji i sterylizacji narzędzi. Co więcej, w takich miejscach wymagany jest też konkretny typ oświetlenia, w zależności od metrażu obiektu i przeznaczenia konkretnych pomieszczeń.

Wymagań stawianych klinikom stomatologicznym i gabinetom medycznym jest znacznie więcej. W takich obiektach powinny znaleźć się np. instalacje klimatyzacji i wentylacji mechanicznej. Niezwykle istotne jest też wyposażenie gabinetu w stanowiska z dostępem do ciepłej i zimnej wody. Bierzemy pod uwagę wszystkie te czynniki, tworząc projekty klinik stomatologicznych zgodne z aktualnymi przepisami.

Nietuzinkowe wnętrza klinik stomatologicznych

Aranżacja wnętrz klinik stomatologicznych wpływa na komfort pacjentów i ma niemałe znaczenie w przypadku zabiegów kojarzących się z bólem. Opracowujemy projekty dla nowych, jeszcze nie urządzonych obiektów, jak również dla tych, które wymagają gruntownej adaptacji lub odświeżenia. Planujemy aranżacje poczekalni, recepcji oraz pomieszczeń zabiegowych. Dbamy także o to, by zaprojektowane przez nas wnętrza zapewniały komfort pracy specjalistom.

Nie tworzymy aranżacji typowych. Wręcz przeciwnie, stawiamy na projekty unikalne, które pozwalają wyróżnić daną placówkę. Dzięki nam możesz zyskać profesjonalnie wyglądającą klinikę, urządzoną tak, aby była najlepszą wizytówką. Dokładnie planujemy nawet najmniejsze szczegóły wnętrza, słuchając sugestii Klienta. Gotowa aranżacja stworzona przez nasze biuro łączy w sobie kilka cech – jest funkcjonalna, estetyczna i niepowtarzalna.

Kompleksowa praca przy projektach klinik

Przygotowujemy projekty budynków usługowych w taki sposób, by inwestor wiedział, kiedy zakończą się poszczególne etapy zlecenia. Tworzymy harmonogram, który pozwala uniknąć opóźnień i chaosu w trakcie realizacji inwestycji. Jesteśmy znani z naszej terminowości, dlatego sprostamy nawet najbardziej rozbudowanym zleceniom wymagającym szybkiego, konsekwentnego działania według planu inwestora.

Można na nas liczyć zarówno w kwestii pomocy w doborze rozwiązań z zakresu architektury wnętrz, jak i dopilnowania, aby inwestycja się powiodła. Oferujemy swoją pomoc w znalezieniu solidnych wykonawców projektu oraz w zakupie potrzebnych materiałów. Przez lata praktyki nawiązaliśmy szereg kontaktów, dzięki którym możemy wspierać inwestorów w działaniach poza samym projektem wnętrz, zmierzających do jego płynnej, bezproblemowej realizacji.